Maksumaksja portaal - Mida MaksuMaksjast arvatakse - 2006 > veebruar (nr 2) - EML ajakiri MaksuMaksja
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              SmartSection is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of INBOX Solutions (http://inboxinternational.com)
EML ajakiri MaksuMaksja > 2006 > veebruar (nr 2) > Mida MaksuMaksjast arvatakse
Mida MaksuMaksjast arvatakse

„Asutajana ei võinud oodata, et organisatsioon jõuab arengus nii kiiresti tänase massilisuse ja asjalikkuseni, mida iseloomustab näiteks regulaarselt ilmuv professionaalne ajakiri.“

Jaak Annus, BDO Eesti AS vannutatud audiitor, EML esimese juhatuse liige (MM 2003)


========================================

„Huviga loen alati ajakirja MaksuMaksja ja säilitan vanu numbreid, kuna seal on palju kasulikku infot sees.“

Mads Michael Hastrup Nilsson, AS Estonian Air finantsdirektor, EML asutajaliikme esindaja (MM 2003)


========================================

„Oleme ka ajakirja MaksuMaksja lugejad ning ka seal käsitletavad probleemid on vajalikud ja elulähedased.“

Asko Pukk, AS Mainor juhatuse esimees, EML asutajaliikme esindaja (MM 2003)


========================================

„EML on Eesti oludes väga unikaalne organisatsioon. Eriti tänuväärne peaks olema EML töö, mida ta on teinud ära maksuseaduste tutvustamisel maksumaksjatele – seda nii infoliini näol liikmetele kui ka Eesti ainukese maksuajakirja MaksuMaksja loomisel ja arendamisel.“

Erki Uustalu, EML juhatuse liige Leideni Ülikooli rahvusvahelise maksuõiguse programmi koordinaatorina (MM 2003)


=========================================

„Ajakirjas MaksuMaksja on ka sellist materjali, mida otseselt vaja ei ole, aga aktuaalne ja inforikas sellegipoolest. Ühistu on meil väike ja üheülbalise tegevusega, kontor praktiliselt olematu. Investeerida oleks vaja rohkem kui võimalusi on, sellepärast raamatupidaja ei tihka koolituste peale raha kulutada, ja pole nagu võimalustki.

Aga hirm on maksunduses mõnd muudatust maha magada, ühistu käekäigust oleneb ju ca 14 pere elu. Sellepärast on väga hea ajakiri, mis kord kuus kõik aktuaalse lühidalt ja konkreetselt lauale toob. Ja MaksuMaksjas esitatud seisukohtadega väitlen seltskonnas kui viimase instantsi õigusega, mitte ei võta kui nüüdisaja ajakirjandust. Seepärast loodan väga ajakirja faktitäpsusele.“

Ene Kukk, Tulundusühistu Kaarli raamatupidaja (MM 2004)


==========================================

„Eestis on paljudes ajakirjades palju lohisevalt pikki artikleid. Õnneks MaksuMaksja ei kuulu nende ajakirjade hulka, kus ports head klantspaberit on lihtsalt ära raisatud.

MaksuMaksjas tunnen puudust kirjutajate oskusest lühidalt kirja panna see, mida tahetakse öelda. Tegelikult see oli lihtsalt üks näide, ei midagi isiklikku. Õnneks on MaksuMaksja olnud ja jäänud lugemis-, mitte sirvimisajakirjaks.

EML kodukal on teil menüüs Minu probleem, kus saadakse lihtsatele küsimustele vastuseid. Kas ajakirjas ei saaks ka hästi lühidalt sellest ülevaadet, mis nt kahe numbri ilmumise vahepeal on küsitud ja vastatud?

Iga juht loeks kõige meelsamini teemal: kuidas makse vähem maksta (loe: optimeerida). Tuju tõstavad ka lood juhtudest, kus ettevõtja võidab maksuametit vaidluses.

Tänu MaksuMaksjale olen teada saanud rohelisest maksureformist. Mulle

see reform meeldiks. Sooviksin edaspidigi infot, kas on lootust, et Eestis

võiks see rakenduda ja millal siis.“

Mare Soovik, AS Vao Agro raamatupidaja (MM 2004)


==========================================

„Meie firma on maksumaksjate liidu liige. Mul on selline ettepanek – miks ei võiks olla maksumaksjate ajakiri täies ulatuses liikmetele veebis kättesaadav. Praegu on n-ö praktilise iseloomuga artiklid ainult trükiväljaandes.

Tänu Lasse Lehisele, kes liidus korra majja lõi, on ka ajakiri täiesti uuel tasemel. Seda loeks mingi tasu eest ka teised, kes pole liikmed.

Jään uuendusi ootama.“

Viivi Karu, AS Pärnu Laht raamatupidaja (kiri peatoimetajale 2005)


==========================================

„Kuni EML-ini polnud mul kolmanda sektori kogemust ja teadasaamise teed sillutas eelkõige ajakiri MaksuMaksja. Olen selles avaldatu vastu tõsist huvi tundnud juba mitu aastat.“

Ain Veide, EML juhatuse liige, AS PricewaterhouseCoopers maksukonsultant (MM 2006)


=========================================

„Ajakirjast MaksuMaksja olen teadlik olnud umbes neli aastat – alates maksumaksjate liidus töölehakkamisest. Nüüd, kui ma enam liidus ei tööta, olen jätkuvalt põnevil, mis ajakirjas kirjutatakse ja ei tahaks mingil juhul liidu liikmele pakutavatest väärtuslikest maksualastest teadmistest ilma jääda.

See on kindlasti tähelepanuväärne, kuidas ajakiri on aastatega muutunud – toimunud on “isiksuse areng” – küpsuse ja täiskasvanulikkuse poole.

Minu lugupidamine peatoimetajale, toimetuse kolleegiumile ja kõigile kaastööde kirjutajatele, sest alati ei ole olnud kõige lihtsam – pidevalt tuleb võidelda ja pingutada selle nimel, et ajakiri püsiks hea. Vana rasva peal liulaskmine ei tule lihtsalt kõne alla. Minu arvates on MaksuMaksja väga pädev eestikeelne ajakiri, mis meie kodumaiseid maksuküsimusi praktiliselt käsitleb.“

Hiie Marrandi, EML endine jurist, Deloitte & Touche Eesti AS maksukonsultant (MM 2006)

  Print article Send article

| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo