Maksumaksja portaal - MaksuMaksjat trükib Reusneri trükikoda - 2006 > veebruar (nr 2) - EML ajakiri MaksuMaksja
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              SmartSection is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of INBOX Solutions (http://inboxinternational.com)
EML ajakiri MaksuMaksja > 2006 > veebruar (nr 2) > MaksuMaksjat trükib Reusneri trükikoda
MaksuMaksjat trükib Reusneri trükikoda

Reusneri trükikoja ajalugu ulatub tagasi aastasse 1633, mil Christoph Reusner asutas Tallinnas esimese linna ja gümnaasiumi trükikoja. See Stockholmist Rootsi kuninga lähetusel saabunud trükkal oli esimene, kes praeguste Balti riikide alal eriliste privileegide osaliseks sai. Tallinna esindustrükkali õigused jäid Reusneri pereliini püsima aastasadadeks.

Reusneri trükipressi alt on tulnud rida teoseid, millel on suur tähtsus nii eesti keele kui ka kultuuriajaloo kujunemisel. 1637. aastal trükiti Reusneri trükikojas esimene eestikeelseid tekste sisaldav raamat, samuti esimene eesti keele grammatika ning 18. sajandil Uus Testament.

Pikki aastaid oli trükikoda tuntud Ühiselu nime all.

2005. aastal võttis trükikoja ajalugu uue pöörde – allkirjastati ühinemisleping trükikojaga Prisma Print. Kui Ühiselu oli tuntud peamiselt raamatute valmistajana, siis Prisma Printi võis nimetada Eesti suurimaks reklaamtrükiste tootjaks. Ühinemisega loodi side sajanditepikkuste kogemuste ja traditsioonide ning kaasaegse tipptehnoloogia vahel. Kummardusena trükikoja kunagisele asutajale võeti uuesti kasutusele ka Reusneri nimi.

Sama aasta sisse mahub veel 100 miljoni ulatuses investeeringuid maailmatasemel trükitehnoloogiasse ja tootmisüksuste kolimine renoveeritud ruumidesse Rocca al Mares.

Täna suudame pakkuda oma klientidele praktiliselt kõike, mida kaasaegne trükitehnoloogia võimaldab. Olulise osa meie tootevalikust moodustavad kõrgekvaliteedilised ajakirjad, tootekataloogid, reklaamtrükised ja raamatud. Reusneri tooteportfellist leiab iga klient endale sobiva, hetkel jäävad sealt välja vaid ajalehed.

Tootmisprotsessi täiustamisel oleme palju tähelepanu osutanud lõpptulemuse kvaliteedile, mille kinnituseks on ettevõttele 2004. aasta jaanuaris omistatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise sertifikaadid ISO 9001 ja ISO 14001.

Tehnoloogilise külje pealt tagab kvaliteetse lõpptulemuse parim saadaolev tehnoloogia ja kõrge automatiseerituse tase. Kõik meie trükipressid on varustatud kaasaegseima automaatse trükikvaliteedi kontrolli süsteemiga. Kindlustunde kliendile annab ka tootmisprotsesside dubleeritus – ühe seadme rikke korral leidub alati teine, mis töö tähtaegselt lõpule viib.

Ettevõtte suurimaks väärtuseks on aga inimesed – meeskond, mis koosneb oma ala põhjalikult tundvatest ja pikaajalise töökogemusega spetsialistidest. Meie arengusuundade üheks prioriteediks on alati olnud töötajate väljaõpe. Paljud meie spetsialistid on saanud koolituse väljaspool Eestit.

Reusneri trükikoda teeb koostööd paljude reklaamiagentuuride, disainibüroode, kirjastuste ja trükikodadega nii Eestis kui ka Skandinaavia ja Kesk-Euroopa riikides. 2005. aastal moodustas eksport meie käibest ca 62%.

Oma missiooniks peame Eesti trükitööstuse maine tõstmist Euroopa tipptasemele – et sõnaühendit “Printed in Estonia” võiks pidada prestii˛i ja edukuse sümboliks.

Reusner AS

Lõuka 10, 13521 Tallinn

tel 611 5530

faks 611 5531

e-post info@reusner.ee

www.reusner.ee

  Print article Send article

| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo