Maksumaksja portaal - MaksuMaksja ilmub 100. korda. Imbi E. Kaljuste - 2006 > veebruar (nr 2) - EML ajakiri MaksuMaksja
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              SmartSection is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of INBOX Solutions (http://inboxinternational.com)
EML ajakiri MaksuMaksja > 2006 > veebruar (nr 2) > MaksuMaksja ilmub 100. korda. Imbi E. Kaljuste
MaksuMaksja ilmub 100. korda. Imbi E. Kaljuste

Hoiate käes Eesti Maksumaksjate Liidu ajakirja MaksuMaksja 100. numbrit, mille ilmumist liit tähistab 8. märtsil Eesti Rahvusraamatukogus.

Maksumaksjatele, eeskätt liidu liikmetele suunatud ajakirja hakkas EML välja andma arvamusliidri Enn Roose juhtimisel 1997. aastal, mil liidul oli vaid 200–350 liiget. MaksuMaksja on algusest peale olnud liidu liikmete üks tasuta liikmesoodustustest.

Ilmumise alguses ajakirja ette pandud ülesanded on igihaljad: informeerida maksumaksjaid liidu seminaridest, teabepäevadest jm üritustest; uutest maksualastest õigusaktidest ja nende muudatustest ning nende rakendamise probleemidest; maksukonfliktidest; EML põhikirjaliste eesmärkide täitmisest, sh koostööst Riigikoguga, õiguskantslerile ja rahandusministrile esitatud avaldustest, järelepärimistest ja neile saabunud vastustest; maksukoormusega seotud probleemidest ja paljust muustki.

Liikmeskonna kasvades sai liit enam panustada ka ajakirja kvaliteeti ja MaksuMaksja muutus vabalt tellitavaks. Alates 2000. aastast on MaksuMaksja peatoimetaja Imbi Ernits-Kaljuste. Praegu on väljaande tiraa˛ 3000 eksemplari.

Ajakirja sisu taga seisavad EML juhatuse ja nõukoja nimekad maksuasjatundjad, kes kirjutavad artikleid kas ise või vahendavad neilt teistelt. Tänu vahetule kontaktile oma liikmetega on liit alati kursis, mis maksumaksjaid huvitab või mis neid häirib, nii et need teemad leiavad koos vastavate järelepärimiste ja/või kommentaaridega hõlpsalt tee ajakirja veergudele.


Imbi E. Kaljuste

ajakirja MaksuMaksja peatoimetaja

  Print article Send article

| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo