Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Kui Eesti ettevõte saab konverentsi osavõtutasu eest arve Suurbritannia ettevõttelt (0% määraga) ja konverents tegelikult toimub USA-s, kas siis nimetatud teenuse saamisel tekib Eesti ettevõttel pöördmaksustamise kohustus?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui Eesti ettevõte saab konverentsi osavõtutasu eest arve Suurbritannia ettevõttelt (0% määraga) ja konverents tegelikult toimub USA-s, kas siis nimetatud teenuse saamisel tekib Eesti ettevõttel pöördmaksustamise kohustus?
Küsis ja vastas Maksumaksja 28.04.2008 16:08 (2043 korda)
Kuna pöördmaksustamise eelduseks on käibe toimumine Eestis, aga haridus- või teadusürituse käive tekib ürituse toimumise kohas, siis käibemaksuseaduse § 10 lg 5 p 2 kohaselt seda käivet Eestis ei maksustata, järelikult ei teki ka pöördmaksustamise kohustust, kui üritus ei toimu Eestis.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo