Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Sisendkäibemaks - OÜ impordib Aasiast kaupa Eestisse edasimüümise eesmärgi. Tollis tuleb tasuda käibemaks imporditud kaubalt, kas see tasutud käibemaks on kasutatav kauba müümisel?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

OÜ impordib Aasiast kaupa Eestisse edasimüümise eesmärgi. Tollis tuleb tasuda käibemaks imporditud kaubalt, kas see tasutud käibemaks on kasutatav kauba müümisel?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 16.04.2008 06:43 (1949 korda)
Selle käibemaksu, mis te tasute kauba importimisel, arvate te sisendkäibemaksuna oma maksukohustusest maha.

Deklaratsioonil kantakse impordil tasutud käibemaks reale 5 ja 5.1.

Vt käibemaksuseaduse § 29 lg 1 ja lg 3 p 2.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo