Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Maksuvaba käive - Küsimus KMS § 16 lg 1 p 6 kohta. Et kui MTÜ osutab muusikaalast koolitust aga koolitusluba ei ole veel taotletud, siis kas see on ikka muu koolitus § 16 järgi?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Küsimus KMS § 16 lg 1 p 6 kohta. Et kui MTÜ osutab muusikaalast koolitust aga koolitusluba ei ole veel taotletud, siis kas see on ikka muu koolitus § 16 järgi?
Küsis ja vastas Maksumaksja 01.02.2006 10:56 (2159 korda)
Muu koolitus on mistahes koolitus, mis ei ole alus-, põhi-, kutse-, kesk- ega kõrghariduskoolitus ega üldhariduskoolitusega seotud eraõppetunni andmine. Koolitusloa olemasolu ei ole maksustamsie seisukohast oluline. Teatud juhtudel ei ole koolitustegevuseks üldse koolitusluba vaja. Käibemaksuga maksustamine sõltub vaid sellest, kas koolitusel on äriline eesmärk.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo