Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Füüsilisest isikust ettevõtja - Kui FIEna rendin eraisikult autot, siis kas tal tekib sellest mingit maksukohustust? Või minul rentnikuna? Või kantakse rent lihtsalt kuludesse?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui FIEna rendin eraisikult autot, siis kas tal tekib sellest mingit maksukohustust? Või minul rentnikuna? Või kantakse rent lihtsalt kuludesse?
Küsis ja vastas Maksumaksja 23.08.2007 15:52 (2237 korda)
Renditulult tuleb kinni pidada tulumaks (tulumaksuseaduse § 41 p 7) ja deklareerida vormil TSD.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo