Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - MAKSUKORRALDUS - MKS sätestab maksumenetlusse kaasatud kolmadale isikule kulude ja keskmise päevapalga hüvitamise. Palun selgitage kes on nimetatud kolams isik. Näide: Osaühing A on maksumaksjaks üksikjuhtumi kontrollis. Sama osaühingu juhatuse liige hr. X, kes on A esindajaks menetluses on ka osaühingu B tegevjuht. Kas nimetatud hr. X osaühingu B tegevjuhina on nimetatud menetluses (MTA vs A) kolmandaks isikuks. Kui ta on välja kutsutud teabe andmiseks, siis samal ajal ei ole tal ju võimalik teha oma põhitööd osaühingus B ning sealt töötasu saada.
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

MKS sätestab maksumenetlusse kaasatud kolmadale isikule kulude ja keskmise päevapalga hüvitamise. Palun selgitage kes on nimetatud kolams isik. Näide: Osaühing A on maksumaksjaks üksikjuhtumi kontrollis. Sama osaühingu juhatuse liige hr. X, kes on A esindajaks menetluses on ka osaühingu B tegevjuht. Kas nimetatud hr. X osaühingu B tegevjuhina on nimetatud menetluses (MTA vs A) kolmandaks isikuks. Kui ta on välja kutsutud teabe andmiseks, siis samal ajal ei ole tal ju võimalik teha oma põhitööd osaühingus B ning sealt töötasu saada.
Küsis ja vastas Maksumaksja 21.06.2007 12:00 (1543 korda)
Hr X osaühingu B esindajana on kolmas isik osaühingu A suhtes ning kui maksuhaldur on teinud korralduse teabe andmiseks (viidates alusena MKS § 61), siis on ka õigus nõuda kulude hüvitamist.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo