Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Füüsilisest isikust ettevõtja - FIE maksab maksuametile intresse ja sellelt tekib tal tulumaksu kohustus. On need sellised kulud ju, mida ei saa FIE oma tuludest maha arvata?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

FIE maksab maksuametile intresse ja sellelt tekib tal tulumaksu kohustus. On need sellised kulud ju, mida ei saa FIE oma tuludest maha arvata?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 26.02.2007 08:48 (1789 korda)
Tulumaksuseaduse § 34 p 3 kohaselt ei ole ettevõtlustulust lubatud maha arvata seaduse alusel määratud trahve ja sunniraha ning maksukorralduse seaduse (RT I 2002, 26, 150) alusel tasutud intresse. Tulumaksukohustust eraldi seadus FIE-le ei sätesta, see on juriidilistel isikutel TuMS § 51 lg 2 p-s 1.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo