Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Meie firma teostab allhanke teenust Taanis ja Rootsis olevatele firmadele. Müügikäive nendele firmadele on 0 määraga (6.direkt.art.21). <br />Elektroonilised komponendid toimetatakse Eestisse ja siin toimub nende kokkupanek. <br />Kuidas peaksime tõestama, et meie poolt toodetud kaup läheb ühest liikmesriigist teise ja on 0 määraga?<br />Kas piisav tõestus pole juba see, et müügiarvete eest tasutakse meile alati pangakontole?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Meie firma teostab allhanke teenust Taanis ja Rootsis olevatele firmadele. Müügikäive nendele firmadele on 0 määraga (6.direkt.art.21).
Elektroonilised komponendid toimetatakse Eestisse ja siin toimub nende kokkupanek.
Kuidas peaksime tõestama, et meie poolt toodetud kaup läheb ühest liikmesriigist teise ja on 0 määraga?
Kas piisav tõestus pole juba see, et müügiarvete eest tasutakse meile alati pangakontole?
Küsis ja vastas Maksumaksja 16.01.2006 00:38 (1733 korda)
Nullmäära rakendamise alus tuleneb KMS § 10 lg 5 p 8. KMS § 15 lg 5 sätestab, et nullprotsendise käibemaksumääraga maksustatava teenuse osutamist tõendatakse teenuse osutamise kohta sõlmitud lepinguga, tellimiskirjaga, arvega või teenuse osutamist tõendava muu dokumendiga. Maksuhalduril on õigus nõuda teenuse osutamist tõendavaid lisadokumente. Kui maksuhalduril ei teki kahtlust kauba liikumise kohta, siis piisab arvest ja selle maksmise faktist. Eeldatavasti on teil ka olemas veo- või saatedokumendid kauba liikumise kohta.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo