Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Eesti firma tahab hakata rentima tööjõudu Norrasse. Tahetakse teha nii, et kõik töötajatega seotud maksud maksab Norra firma ise Norra maksuametile. Sellisel juhul peaks ju tema ka maksma välja palgad töötajatele ja Eesti firma saab ainult nö vahendustasu? Või kuidas on tark tegutseda? Kas selle kohta on mingeid reguleerivaid seadusi välja antud? Kas saaks ka infot Norra maksumäärade kohta?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Eesti firma tahab hakata rentima tööjõudu Norrasse. Tahetakse teha nii, et kõik töötajatega seotud maksud maksab Norra firma ise Norra maksuametile. Sellisel juhul peaks ju tema ka maksma välja palgad töötajatele ja Eesti firma saab ainult nö vahendustasu? Või kuidas on tark tegutseda? Kas selle kohta on mingeid reguleerivaid seadusi välja antud? Kas saaks ka infot Norra maksumäärade kohta?
Küsis ja vastas Maksumaksja 17.01.2007 10:45 (2167 korda)
Sellisel juhul on tegemist tööjõu vahendusega ning teie esitate Norra tööandjale vahendustasu kohta arve (rakendada 0% käibemaksu määra).

Eestis ei ole seadusi, mis piiraksid lepinguliste suhete valikud - kas soovite tegeleda tööjõu vahendusega või sõlmida ise töötajatega töölepingud ja anda oma tööjõudu teisele iskule kasutada.

Töövahendus on üks tööturuteenus, mida reguleerib tööturuteenuste ja -toetuste seadus.

Infot Norra maksumäärade kohta soovitame otsida Norra maksuameti inglisekeelselt kodulehelt: www.odin.dep.no


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo