Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - VARIA - Peetakse kinni alimendid 16.a. tütre kasuks. Nüüd selgus, et neiu on rase. Kas alimentide kinnipidamisel ka midagi muutub või see ei muuda midagi?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Peetakse kinni alimendid 16.a. tütre kasuks. Nüüd selgus, et neiu on rase. Kas alimentide kinnipidamisel ka midagi muutub või see ei muuda midagi?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 06.01.2006 10:32 (2272 korda)
Rasedus ei mõjuta alimentide maksmist.

Perekonnaseaduse § 60 lg 2 alusel on vanem kohustatud ülal pidama oma alaealist last.

Selle kohustuse täimiseks on välja mõistetud alimendid ning alaealise lapse rasedus seda kohustust ei muuda.


| EML © 2006 - 2018 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo