Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Sisendkäibemaks - Oleme välismaise "ettevõtte" filiaal Eestis. Ostame Eestis käibemaksuga maksustatavat teenust, mille müüme edasi meie teisele filiaalile Lätis. <br />Vastavalt KMS §2 lõikele 2 ei ole emaettevõtja ja tema püsiva tegvuskoha vaheline teenus käive. Sinna alla kuulub ka emaettevõtja kahe filiaali omavaheline teenus.<br />Kuidas toimida ostetud teenuse käibemaksuga- kas saab selle maha arvestada 100%, nagu tavalise teenuse edasimüügi puhul? <br />Milline KMS punkt reguleerib nimetatud küsimust?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Oleme välismaise "ettevõtte" filiaal Eestis. Ostame Eestis käibemaksuga maksustatavat teenust, mille müüme edasi meie teisele filiaalile Lätis.
Vastavalt KMS §2 lõikele 2 ei ole emaettevõtja ja tema püsiva tegvuskoha vaheline teenus käive. Sinna alla kuulub ka emaettevõtja kahe filiaali omavaheline teenus.
Kuidas toimida ostetud teenuse käibemaksuga- kas saab selle maha arvestada 100%, nagu tavalise teenuse edasimüügi puhul?
Milline KMS punkt reguleerib nimetatud küsimust?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 03.11.2014 13:49 (1137 korda)
Teie küsimusega analoogsele küsimusele on juba vastatud. Vt http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartfaq/faq.php?faqid=2482


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo