Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Palgad, lähetused, hüvitised - Küsimus TMS § 13 lg 3 p 2 muutmise kohta. kas 64 eurot isikliku auto kasutamise maksuvaba hüvitist ei või enam peale 01. septmibrit välja maksta ka näiteks augustikuu eest. Senini oleme maksnud kuu hüvitise välja järgmise kuu alguses, siis kas nüüd augustikuu hüvitis jääb välja maksmata, või võib seda veel maksta septembris 2014. a või tuleks maksta augustis lisaks juulile ka augusti hüvitis?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Küsimus TMS § 13 lg 3 p 2 muutmise kohta. kas 64 eurot isikliku auto kasutamise maksuvaba hüvitist ei või enam peale 01. septmibrit välja maksta ka näiteks augustikuu eest. Senini oleme maksnud kuu hüvitise välja järgmise kuu alguses, siis kas nüüd augustikuu hüvitis jääb välja maksmata, või võib seda veel maksta septembris 2014. a või tuleks maksta augustis lisaks juulile ka augusti hüvitis?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 01.08.2014 20:24 (1068 korda)
Kui 64 € makstakse varasemate (enne septembrit 2014) perioodide eest, siis probleemi ei ole. Mõni tööandja maksabki aasta kaupa korraga. Septembri ja hilisemate kuude kohta ei saa aga arvestust pidamata enam hüvitist maksuvabalt maksta.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo