Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Rootsi km-kohuslasest ettevõtja esitab igakuuliselt Eesti km-kohuslasest ettevõttele arve rahvusvahelisi vedusid tegeva auto tarkvaraprogrammi kasutamise kohta. Kas selline teenus tuleks pöördmaksustada?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Rootsi km-kohuslasest ettevõtja esitab igakuuliselt Eesti km-kohuslasest ettevõttele arve rahvusvahelisi vedusid tegeva auto tarkvaraprogrammi kasutamise kohta. Kas selline teenus tuleks pöördmaksustada?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 02.10.2013 04:48 (1381 korda)
Tegemist ei ole veo kõrvalteenusega ega muu erireegli alla kuuluva teenusega (loetelu vt KMS § 10 lg 2), mistõttu rakendub üldsäte (KMS § 10 lg 1) ja teenus kuulub Eestis pöördmaksustamisele sõltumata sellest, kuidas ja kus konkreetset sõidukit kasutatakse.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo