Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Töötuskindlustus - Kui maksame juhatuse liikmetele tasu ettevõtte heade tulemuste eest, siis kuidas deklareerida ja kas lähevad maha nii kogumispension kui töötuskindlustus?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui maksame juhatuse liikmetele tasu ettevõtte heade tulemuste eest, siis kuidas deklareerida ja kas lähevad maha nii kogumispension kui töötuskindlustus?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 15.05.2006 06:33 (2238 korda)
Juhatuse liikme tasult tuleb arvestada kõik maksud samamoodi kui töötasudelt, va töötuskindlustus. Töötuskindlustuse seaduse § 3 lg 2 p 2 kohaselt ei ole kindlustatu juriidilise isiku juhtimis- või kontrollorgani liige.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo