Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Ettevõte kaubaveok seisis pühade tõttu välismaal (Rootsi) tasulises parklas. Eesti ettevõttele esitati arve,millel mõlema poole km kohustuslase nr, arvel ei ole välisriigi käibemaksu lisatud, samuti ei ole arvel viidet, et teenus on maksuvaba või 0% määraga. Kas siin rakendub pöördmaksustamine?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Ettevõte kaubaveok seisis pühade tõttu välismaal (Rootsi) tasulises parklas. Eesti ettevõttele esitati arve,millel mõlema poole km kohustuslase nr, arvel ei ole välisriigi käibemaksu lisatud, samuti ei ole arvel viidet, et teenus on maksuvaba või 0% määraga. Kas siin rakendub pöördmaksustamine?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 09.01.2013 10:44 (1201 korda)
Parklateenus on oma olemuselt kinnisasjaga seotud teenus (KMS § 10 lg 4 p 1) ja seega kuulub selline käive maksustamisele Rootsis. Eestis pöördmaksustamist teha ei tule.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo