Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - VARIA - Kui koolitusega tegeleva MTÜ majandusaasta algab 01.09 ja lõpeb 31.08, millal siis tuleb esitada aastaaruanne?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui koolitusega tegeleva MTÜ majandusaasta algab 01.09 ja lõpeb 31.08, millal siis tuleb esitada aastaaruanne?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 11.09.2012 12:34 (1124 korda)
Mittetulundusühingute seaduse § 36 lg 5 kohaselt: Juhatus esitab registrile kinnitatud majandusaasta aruande koos andmetega aruandeaasta põhitegevusala kohta äriseadustiku § 4 lõike 6 alusel kehtestatud Eesti majanduse tegevusalade klassifikaatori kohaselt kuue kuu jooksul arvates majandusaasta lõppemisest.

Kuna majandusaasta lõpeb 31.08, siis tuleks majandusaasta aruanne esitada järgmise aasta veebruari lõpuks.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo