Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Kui Eesti käibemaksukohuslasest ettevõte osutab internetialast teenust, siis kas on toimitud õigesti: a) teenus ühendusesisesele ettevõttele, mis on asukohariigis km-kohuslane 0% km määraga; b)teenus ühendusesisesele eraisikule 20% km määraga; c) teenus ühendusevälisele ettevõttele ja eraisikule 0% km määraga?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui Eesti käibemaksukohuslasest ettevõte osutab internetialast teenust, siis kas on toimitud õigesti: a) teenus ühendusesisesele ettevõttele, mis on asukohariigis km-kohuslane 0% km määraga; b)teenus ühendusesisesele eraisikule 20% km määraga; c) teenus ühendusevälisele ettevõttele ja eraisikule 0% km määraga?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 22.03.2012 15:33 (1787 korda)
Jah, maksumäärad on õiged ning õiguslik alus on järgmine:
a) KMS § 10 lg 4 p 9;
b) KMS § 10 lg 1;
c) KMS § 10 lg 4 p 9 ja § 10 lg 5 p 8.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo