Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Eesti käibemaksukohuslane osutab Läti käibemaksukohuslasele konsultatsiooniteenust Lätis. Kas see teenus on 0% käibemaksuga ja arvele tuleb märkida KMS § 15 lg 4 p 1?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Eesti käibemaksukohuslane osutab Läti käibemaksukohuslasele konsultatsiooniteenust Lätis. Kas see teenus on 0% käibemaksuga ja arvele tuleb märkida KMS § 15 lg 4 p 1?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 05.04.2006 12:04 (2058 korda)
Tõepoolest selline teenus on KMS § 15 lõige 4 punkti 1 kohaselt 0% maksumääraga maksustatav. Arvele tuleks märkida viide KMS § 37 lg 8 punkti 2 kohaselt kauba soetajal või teenuse saajal lasuva maksukohustuse puhul viide selle aluseks olevale kuuenda direktiivi artiklile 21.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo