Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Käibe maksustamine (käibe mõiste, aeg, maksustatav väärtus) - Eesti firma(käibemaksukohuslane) teostab teisele Eesti firmale(käibemaksukohuslasele) veoteenuseid Valgevenesse.Kuidas on õigem maksustada kas 20% või 0 %-ga?<br />Milliste dokumentidega tuleks vajadusel seda vedu Maksuametile tõestada?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Eesti firma(käibemaksukohuslane) teostab teisele Eesti firmale(käibemaksukohuslasele) veoteenuseid Valgevenesse.Kuidas on õigem maksustada kas 20% või 0 %-ga?
Milliste dokumentidega tuleks vajadusel seda vedu Maksuametile tõestada?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 27.09.2011 07:49 (1275 korda)
Kui veetavale kaubale rakendatakse ekspordi või transiidi tolliprotseduuri, siis rakendub KMS § 15 lg 4 punkti 8 või 9 alusel 0% maksumäär ka Eesti käibemaksukohustuslasele osutatava teenuse korral. Vastavat asjaolu tõendab tollideklaratsioon.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo