Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Erisoodustused - Kui töölepingus on tööülesannete täitmise kohaks märgitud Eesti Vabariik, siis mille alusel saab kinni maksta majutus- ja sõidukulud? Töölähetust Eesti siseselt siis ju ei ole. Kas võib tekkida oht, et Maksuamet tõlgendab selliseid kulusid erisoodustusena?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui töölepingus on tööülesannete täitmise kohaks märgitud Eesti Vabariik, siis mille alusel saab kinni maksta majutus- ja sõidukulud? Töölähetust Eesti siseselt siis ju ei ole. Kas võib tekkida oht, et Maksuamet tõlgendab selliseid kulusid erisoodustusena?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 16.03.2011 20:08 (1654 korda)
Selleks sätteks on tulumaksuseaduse § 12 lg 3, mis lubab hüvitada teise isiku kasuks tehtud dokumentaalselt tõendatud kulud. Sõidukulude osas tekib aga probleem kütusega, kuna nimetatud kulude jaoks on eraldi kehtestatud määrused.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo