Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Arvete vormistamine - käibemaksuseaduse § 37 lg 7 p 4 ütleb - kauba soetaja või teenuse saaja maksukohustuslasena registreerimise number, kui tal on maksukohustus kaubasoetamise või teenuse saamisel.<br />Kas see tähendab, et kõikidele ettevõtte poolt väljastatavatele arvetele tuleb lisada teenuse saaja KMKR?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

käibemaksuseaduse § 37 lg 7 p 4 ütleb - kauba soetaja või teenuse saaja maksukohustuslasena registreerimise number, kui tal on maksukohustus kaubasoetamise või teenuse saamisel.
Kas see tähendab, et kõikidele ettevõtte poolt väljastatavatele arvetele tuleb lisada teenuse saaja KMKR?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 16.03.2011 20:12 (2044 korda)
Nimetatud säte puudutab asjaolu, et kui käibemaksu maksmise kohustus on kauba müüja asemel pandud kauba soetajale. Eelkõige puudutab see kohustus kauba ühendusesisest käivet (soetamist) ja teenuse osutamist (saamist) välismaa ettevõtjale, kuid alates 2011. aastast kehtib erisus ka vanametalli müügil.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo