Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - MAKSUKORRALDUS - Kui firma on nii registreeritud kui ka tegelikult tegutseb Tallinnas ja Maksuametil on soov firma dokumente kontrollida, kas siis Maksuamet võib nõuda, et firma esindaja sõidaks oma dokumente näitama Jõhvi, mis on hoopis teine piirkond ja teine maksuameti osakond? Või oleks siiski õigus nõuda, et mõni Tallinna maksuametnik kontrolliks dokumente, et vältida asjatuid kulusid nii sõiduks kui ka aeg, mis sellega kaotsi läheb?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui firma on nii registreeritud kui ka tegelikult tegutseb Tallinnas ja Maksuametil on soov firma dokumente kontrollida, kas siis Maksuamet võib nõuda, et firma esindaja sõidaks oma dokumente näitama Jõhvi, mis on hoopis teine piirkond ja teine maksuameti osakond? Või oleks siiski õigus nõuda, et mõni Tallinna maksuametnik kontrolliks dokumente, et vältida asjatuid kulusid nii sõiduks kui ka aeg, mis sellega kaotsi läheb?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 12.10.2010 08:12 (1316 korda)
Maksukorralduse seaduse § 10 lg 3 ning § 62 lg 3 p 1 annab võimaluse maksuhalduril kontrolli läbiviimiseks ka teie endi ruumides. Soovitan maksuhalduriga ühendust võtta ja kokkuleppele jõuda.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo