Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Eesti ettevõte A teoastab paigaldustöid Eestis Tšehhi ettevõttele, kes omakorda teeb arve teisele Eesti ettevõttele B nii kauba kui ka paigaldusteenuse eest. Ehitusobjekt asub Eestis ja kuulub Eesti ettevõttele B. Kõik osalised on käibemaksukohustuslased. Kas on olemas mingi võimalus kasutada käibemaksumäära 0% ettevõtte A arvel, mis esitatakse Tšehhi ettevõttele teenuse eest?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Eesti ettevõte A teoastab paigaldustöid Eestis Tšehhi ettevõttele, kes omakorda teeb arve teisele Eesti ettevõttele B nii kauba kui ka paigaldusteenuse eest. Ehitusobjekt asub Eestis ja kuulub Eesti ettevõttele B. Kõik osalised on käibemaksukohustuslased. Kas on olemas mingi võimalus kasutada käibemaksumäära 0% ettevõtte A arvel, mis esitatakse Tšehhi ettevõttele teenuse eest?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 01.07.2010 05:50 (1585 korda)
Olukorras, kus osutatakse kinnisasjaga seotud teenust, on teenuse
käibe tekkimise kohaks alati see riik, kus kinnisasi asub (KMS § 10 lg 2 p 1). Seega on teenuse käibe tekkimise kohaks Eesti ja 0% maksumäära kasutamine ei ole võimalik.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo