Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Kui osutatakse transportteenust Eesti-Soome-Eesti ja ostja on Soome "firma", kas läheb 0% või 20% käibemaks ning mis seadusepunkti järgi?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui osutatakse transportteenust Eesti-Soome-Eesti ja ostja on Soome "firma", kas läheb 0% või 20% käibemaks ning mis seadusepunkti järgi?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 22.04.2010 10:58 (2526 korda)
Kui veoteenust osutatakse Soome käibemaksukohustuslasele või piiratud käibemaksukohustuslasele, siis ei ole käibe tekkimise koht Eesti (KMS § 10 lg 4 p 9) ning arvel on 0% maksumäär (KMS § 15 lg 4 p 1).

Vt ka siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartfaq/faq.php?faqid=1602


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo