Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Sisendkäibemaks - Kui töötervishoiuarst on määranud töötajale igakuiselt nt. ujumise ja töötaja esitab ujulatšekid, kas sealt saab km tagasi küsida?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui töötervishoiuarst on määranud töötajale igakuiselt nt. ujumise ja töötaja esitab ujulatšekid, kas sealt saab km tagasi küsida?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 18.11.2009 10:34 (2027 korda)
Kui see kulutus on ettevõtlusega seotud, siis toimub sisendmaksu mahaarvamise küsimuse otsustamine üldalustel (vt KMS § 29 lg 1, § 32 lg 1).

Kuidas seda välja selgitada, vt siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartfaq/faq.php?faqid=1021


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo