Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - VARIA - Kas alates 01.07.09 hüvitab riik tööandjale 10 päeva isapuhkuse tasu töölepinguseaduse paragrahv 60 alusel?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kas alates 01.07.09 hüvitab riik tööandjale 10 päeva isapuhkuse tasu töölepinguseaduse paragrahv 60 alusel?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 22.09.2009 08:08 (1680 korda)
Isapuhkuse saamise alus tuleneb tõepoolest töölepingu seaduse § 60. Tasu suuruse arvutamise kord on kehtestatud TLS § 66 lg 3 (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?replstring=33&dyn=13198023&id=13191236).


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo