Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - VARIA - Hetkel oman üksinda osaühingut, mille tegevusalaks on ehitus, kuid kuna tööd ei ole, siis püüan leida muid tegevusi.<br />Kogemusi on palju autode vallas, seega võiks välismaalt tuua autosid. Küsingi seda, et missugused maksud pean ma maksma selle äri pealt? Oletame, et saan välismaalt auto kätte 100 000 krooniga ja müün Eestis maha 115 000 krooniga. Olen käibemaksukohuslane. Missugused maksud pean maksma ja kas võin maksta endale ka komandeeringurahasid välismaal viibitud aja eest juhul kui palka endale ei maksa?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Hetkel oman üksinda osaühingut, mille tegevusalaks on ehitus, kuid kuna tööd ei ole, siis püüan leida muid tegevusi.
Kogemusi on palju autode vallas, seega võiks välismaalt tuua autosid. Küsingi seda, et missugused maksud pean ma maksma selle äri pealt? Oletame, et saan välismaalt auto kätte 100 000 krooniga ja müün Eestis maha 115 000 krooniga. Olen käibemaksukohuslane. Missugused maksud pean maksma ja kas võin maksta endale ka komandeeringurahasid välismaal viibitud aja eest juhul kui palka endale ei maksa?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 04.05.2009 07:06 (1674 korda)
Äriühingu (osaühingu) tegevusega seotud maksustamine ei sõltu sellest, mis valdkonnas äriühing tegutseb. Maksustamise põhimõtted on samad sõltumata sellest, kas OÜ tegutseb ehituses, autoäris või peab näiteks juuksurisalongi.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo