Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Käibe maksustamine (käibe mõiste, aeg, maksustatav väärtus) - Firma on käibemaksukohuslane alates 01.05.08. Firma annab tesostatud töö üle ja esitab arve 05.05.08. Samas antud arve aluseks leping, mis sõlmiti 10.04.08. Kas maksustamise aluseks võetakse lepingu sõlmimise aeg (st. et tegu maksuvaba käibega) või arve esitamise aeg (tegu maksustatava käibega)? Kas käibe tekkimise aeg on lepingu sõlmimise või tööde ülenadmise aeg?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Firma on käibemaksukohuslane alates 01.05.08. Firma annab tesostatud töö üle ja esitab arve 05.05.08. Samas antud arve aluseks leping, mis sõlmiti 10.04.08. Kas maksustamise aluseks võetakse lepingu sõlmimise aeg (st. et tegu maksuvaba käibega) või arve esitamise aeg (tegu maksustatava käibega)? Kas käibe tekkimise aeg on lepingu sõlmimise või tööde ülenadmise aeg?
Küsis ja vastas Maksumaksja 25.03.2009 04:00 (1489 korda)
Vastuse oma küsimusele saate käibemaksuseaduse § 11 lõikest 5.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo