Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Tööandja - Töötaja oli puhkusel omal kulul § 55 (2) TLS. Kas selle kuu eest me peame deklareerida 462 EEK sotsiaalmaksu? Kas järgmisel kuul palgast me peame sotsiaalmaksu arvestamisel kinni pidama 1400 EEK? Millises seaduses seda reguleeritakse?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Töötaja oli puhkusel omal kulul § 55 (2) TLS. Kas selle kuu eest me peame deklareerida 462 EEK sotsiaalmaksu? Kas järgmisel kuul palgast me peame sotsiaalmaksu arvestamisel kinni pidama 1400 EEK? Millises seaduses seda reguleeritakse?
Küsis ja vastas Maksumaksja 16.02.2006 16:11 (2108 korda)
Jah peate küll deklareerima, kuid järgmise kuu sotsiaalmaksu te selle võrra vähendada ei saa. Hilisem mahaarvamise võimalus on ainult sel juhul, kui töötaja oli tegelikult tööl, kuid tööandja oli hilinenud palga maksmisega. Lähemalt vt sotsiaalmaksuseaduse § 2 lg 2 ja 3 ning rahandusministri 03.02.2003 määrust nr 2.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=989669


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo