Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - VARIA - Ütelge palun kes maksab töötaja eest 2 kuu jooksul ravikindlustust pärast temaga töölepingu lõppemist? <br />RAVIKINDLUSTUSE SEADUS <br />Paragrahv 6 <br />3) Käesoleva seaduse § 5 lõike 2 punktides 1 ja 2 nimetatud isikute kindlustuskaitse lõpeb kahe kuu möödumisel töö- või teenistussuhte lõppemisest.
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Ütelge palun kes maksab töötaja eest 2 kuu jooksul ravikindlustust pärast temaga töölepingu lõppemist?
RAVIKINDLUSTUSE SEADUS
Paragrahv 6
3) Käesoleva seaduse § 5 lõike 2 punktides 1 ja 2 nimetatud isikute kindlustuskaitse lõpeb kahe kuu möödumisel töö- või teenistussuhte lõppemisest.
Küsis ja vastas Maksumaksja 17.02.2006 14:19 (1662 korda)
Keegi ei maksa. Lihtsalt selle raha eest, mis varem on makstud, kehtib ravikindlustus edasi.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo