Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Käibe maksustamine (käibe mõiste, aeg, maksustatav väärtus) - FIE (käibemaksukohustuslane) teeb oma varadega mitterahalise sissemakse OÜ osakapitali ehk muudab oma tegevuse õiguslikku vormi. <br />Kas siin tuleb rakendamisele KMS § 4 lg 2 p 1, mille kohaselt käivet ei teki ettevõtte või selle osa üleandmisel võlaõigusseaduse tähenduses, kui ettevõtet või selle osa kasutatakse üksnes maksustatava käibe teostamiseks?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

FIE (käibemaksukohustuslane) teeb oma varadega mitterahalise sissemakse OÜ osakapitali ehk muudab oma tegevuse õiguslikku vormi.
Kas siin tuleb rakendamisele KMS § 4 lg 2 p 1, mille kohaselt käivet ei teki ettevõtte või selle osa üleandmisel võlaõigusseaduse tähenduses, kui ettevõtet või selle osa kasutatakse üksnes maksustatava käibe teostamiseks?

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Küsis Maksumaksja ja vastas EML Jurist 18.12.2008 13:48 (1562 korda)
Jah, olete õigesti aru saanud.


| EML © 2006 - 2019 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo