Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Leedu ettevõtja korraldab võlakirjade emissiooni (maksuvaba käive vastavalt KMS § 16 lg 2 p 5) ning esitab hiljem vastava teenuse eest arve Eesti ettevõtjale. Kas antud juhul ei pea nimetatud sisseostetud konsultatsiooniteenust pöördmaksustama, kuna tegu on võlakirjade emissiooniga, mis on maksuvaba käive (nii Eesti KMS kui ka direktiivi mõistes)?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Leedu ettevõtja korraldab võlakirjade emissiooni (maksuvaba käive vastavalt KMS § 16 lg 2 p 5) ning esitab hiljem vastava teenuse eest arve Eesti ettevõtjale. Kas antud juhul ei pea nimetatud sisseostetud konsultatsiooniteenust pöördmaksustama, kuna tegu on võlakirjade emissiooniga, mis on maksuvaba käive (nii Eesti KMS kui ka direktiivi mõistes)?
Küsis ja vastas Maksumaksja 08.07.2008 23:57 (1389 korda)
Maksuvaba teenuse puhul kehtib maksuvabastus ka siis, kui seda soetatakse teise riigi ettevõtjalt. Seega pöördmaksustamist ei toimu.


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo