Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Teenused välismaal, nullmäär, pöördmaksustamine - Kui Eesti ettevõtja esitab konsultatsiooniteenuste eest arve Läti ettevõtjale, kes ei ole maksukohustuslane, siis kas endiselt saab arve teha 0 määraga (pöördmaksustamine) või peab sellele arvele lisama käibemaksu ?
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)

Kui Eesti ettevõtja esitab konsultatsiooniteenuste eest arve Läti ettevõtjale, kes ei ole maksukohustuslane, siis kas endiselt saab arve teha 0 määraga (pöördmaksustamine) või peab sellele arvele lisama käibemaksu ?
Küsis ja vastas Maksumaksja 25.06.2008 15:50 (2068 korda)
Kui Läti ettevõtja ei ole Lätis maksukohustuslane, siis ei saa ta ka Lätis arvestada pöördkäibemaksu ning arvele tuleb lisada Eesti käibemaks (vt käibemaksuseaduse § 10 lg 5 p 7).


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo