Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Arvete vormistamine
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)
Maksuküsimused > KÄIBEMAKS > Arvete vormistamine

Rubriik K&V Viimati avaldatud
 Arvete vormistamine
18 Kas kindlustusmaakleri poolt väljastatud arvel peab eraldi välja tooma ka vahendus- ja maakleritasud?

Küsimus Küsitud Vaadatud
Kas kindlustusmaakleri poolt väljastatud arvel peab eraldi välja tooma ka vahendus- ja maakleritasud?
02.04.2018 22:15
53
Kas tarnija arvel peab kajastama eelnevalt teostatud ettemaksu?
Oleme teinud ettemaksuteatise alusel ettemaksu, h...
27.04.2017 08:12
444
Saime aastate eest teiselt firmalt ettemakseid põhivara rendi eest. Nüüd ostis firma selle vara ära ja osa ettemakseid...
31.08.2015 05:48
930
Tellisime Tallinna Linnavalitsuselt ehituse plaanid, koopiate tegemine oli tasuline ning maksime pangalingi kaudu. Kuna...
18.12.2014 07:16
824
Tasusime firmale ettemaksu, mille kohta tehti ka arve ja mille alusel saime sisendkäibemaksu tagasi arvestada. Paar ku...
04.05.2012 08:20
1954
käibemaksuseaduse § 37 lg 7 p 4 ütleb - kauba soetaja või teenuse saaja maksukohustuslasena registreerimise number, kui...
04.03.2011 13:57
1950
Raamatupidajate kursusel ühes ametikoolis räägitakse, et bussipiletitelt sisendkäibemaksu arvestada ei tohi, olgugi et ...
17.04.2009 07:18
2505
Missugune peab olema viide käibemaksule EL-i esitatavate teenuste arvetel? Varem kirjutasime art 28b (F) 6.dir
09.02.2009 11:57
2101
Esitan kliendile arve, mille pealkiri on ettemaks, kus peal on kõik vajalikud rekvisiidid mis tavalisel arvel. Selle al...
02.10.2008 06:29
3106
Tere olen mittekäibemaksukohuslane, alles FIE-ks registreerinud, kas pean arvele kirjutama oma isikukoodi? Samas on see...
01.02.2008 11:10
2336
Firma tegeleb toitlustamise ja cateringi teenuse osutamisega. Kuidas oleks õige arvel kajastada tehingute majanduslikku...
19.11.2007 13:31
1692
Tere,
OÜ on alles noor. Käibemaksu kohustlasena me arvele võetud ei ole. Oletame, et soovin väljastada arve ostuta...
30.04.2007 13:03
5859
Ettevõte ostab jaekaubandusest sularaha arvega kaupa aga tšekil pole kirjas mitte kauba hind ilma käibemaksuta, vaid ka...
11.09.2006 11:25
3477
Kas lähetuses olnud töötaja bussipiletitele võib kirjutada peale firma nime ja sisendkäibemaksu tagasi küsida?
06.09.2006 10:04
2842
Majutusettevõtete pakettide kajastamisest arvetel. Koolituseld "Majutusettevõtte käibemaks" selgitas pr. Sirje Pulk Mak...
10.05.2006 06:46
2530
Kui tegemist on väikese üüripinnal oleva firmaga, siis milline aadress peab olema minu poolt väljastatud ja ka saadud a...
04.04.2006 07:37
1966
Äriühingu põhitegevuseks on ehitusmaterjalide müük. Ostame hankijalt esmaabi pakendeid käibemaksuga 5%.
Mis käibe...
13.01.2006 14:41
1985
KMS prg.37 lg.7 on arve nõudena kirjas maksukohuslase aadress. Kas on oluline, milline aadress?
Näiteks juriidili...
12.01.2006 14:07
2425

| EML © 2006 - 2018 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo