Maksumaksja portaal - Maksuküsimused - Maksuvaba käive
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Otsing
Esita küsimus


SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)
Maksuküsimused > KÄIBEMAKS > Maksuvaba käive

Rubriik K&V Viimati avaldatud
 Maksuvaba käive
25 Kui ettevõte annab auto kasutusrendile teisele ettevõttele (see ei ole ettevõtte põhitegevus), kas kasutusrendi intress...

Küsimus Küsitud Vaadatud
Kui ettevõte annab auto kasutusrendile teisele ettevõttele (see ei ole ettevõtte põhitegevus), kas kasutusrendi intress...
20.12.2016 13:19
565
Küsimus arve vormistamise kohta.

MTÜ (ei ole käibemaksukohuslane) osaleb Euroopa Sotsiaalfondist rahastatav...
11.12.2013 19:21
2026
Kui ettevõte annab teisele ettevõttele laenu ja saab intrssitulu, kas see tuleb kajastada KMD maksuvaba käibena? Kas se...
08.08.2013 08:28
2919
Kas selline teenus nagu puhkemaja rendile andmine Eestis puhkajatele lühikeseks ajaks on maksuvaba käive? Hommikusööki...
22.07.2013 14:00
1045
Ettevõte osutab 99% ulatuses maksuvabasid tervishoiuteenuseid. Osteti sõiduauto, mida kasutatakse osaliselt ka omatarbe...
29.10.2012 10:05
1231
Oleme mittetulundusühing, kellel on riigieelarvelise finantseerimise lepingud ministeeriumiga. Raha eraldatakse vastava...
11.05.2011 12:04
1606
1.Plaanitakse põhitegevuse kõrval hakata pakkuma kindlustusteenust, kas see toob kaasa käibemaksu proportsionaalse arve...
11.03.2010 13:22
1378
Ettevõttel oli 2008 a põhiliselt maksuvaba käive, aga oli ka maksustatavat. Sisendkäibemaksu arvestuses kasutatakse seg...
16.04.2009 09:28
1782
Seotud isik (juh. liikme poeg) soovib saada "firmalt" laenu intressiga 5% perioodiga 2 aastat. Kui laenulepingus on ett...
04.11.2008 21:14
3126
Ettevõtja rendib äripindasid. Hoone juurde kuulub ka kinnine territoorium, kuhu rentnikud võivad oma autod parkida. Nüü...
15.10.2008 13:54
1447
Meie Eestis registreeritud firma ostab teiselt Eesti firmalt Eestisisest transporditeenust. Kas meie firma võib teha ar...
01.08.2008 13:52
1403
MTÜ korraldab spordiüritusi, tulu saadakse piletite müügist ning vähesel määral reklaamist. Kas MTÜ-l tekib kohustus re...
14.07.2008 17:09
1984
MTÜ (käibemaksukohuslane) saab toetust kohalikult omavalitsuselt mittetulundustegevuseks. Kas MTÜ-l on õigus arvel eral...
18.04.2008 05:36
2372
Kinnisvarahaldusega tegelev ettevõtja esitab koreriomanikele arved haldusteenuse eest (haldusteenus sisaldab raamatupid...
06.03.2008 10:26
1638
On sõlmitud korteriomandi võlaõiguslik müügileping, kus on kirjas, et ostuhinna tasumata osalt kohustub ostja tasuma mü...
30.01.2008 08:05
2222
Kui kliendile esitatakse arve viivise kohta, kas seda tuleb käibedeklaratsioonis maksuvaba käibena kajastada?
18.12.2007 08:59
3007
Ettevõte nõustab EL liikmesriigis asuva teise ettevõtte võlakirjade emiteerimise protsessi. Tulenevalt KMS § 16 lg 2 pu...
28.06.2007 08:31
1615
Firmal on pangas Rahaturufondi osad, kui ta neid nüüd pangale tagasi müüb, kas neid tuleb käibemaksudeklaratsioonis kaj...
08.11.2006 13:57
1799
Kas hambaravi teenus ja hambaproteesid maksustatakse 18 % käibemaksuga?
21.09.2006 10:26
2286
Milline tervishoiuteenus on maksuvaba?
Kuidas peab olema dokument vormistatud?
Kas dokumendil peab olema di...
20.09.2006 11:50
1903
Kas likviidsusfondide osakute müük on maksuvaba käive käibedeklaratsioonis? Selle üle on nii palju vaidlusi olnud, et e...
21.04.2006 10:10
2658
Kui mittetulundusühendus annab lastele tantsualast koolitust ja küsib õpetuse eest õppemaksu, siis kas sel juhul on KMS...
10.02.2006 07:35
2076
Küsimus KMS § 16 lg 1 p 6 kohta. Et kui MTÜ osutab muusikaalast koolitust aga koolitusluba ei ole veel taotletud, siis ...
01.02.2006 08:58
2008
Minul on sõlmitud koolitusfirmaga (MTÜ Keeltekool) leping koolitusteenuse osutamise kohta ning selle lisana ka esitatud...
30.01.2006 13:44
1812
MTÜ korraldab NLP (enesearengu väljaõppe) koolitusi täiskasvanuile. Olemas on Haridusministeeriumi koolitusluba. Kas se...
17.01.2006 07:20
2005

| EML © 2006 - 2018 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo