Maksukogumik on ilmunud

Kuupäev 16.04.2013 12:29:46 | Teema: EML

“Eesti maksuseaduste kommentaarid“ 2013. aasta väljaanne on ilmunud ja saadetakse kõikidele liikmetele ja ettetellijatele Eesti Posti postipakiga. Kui raamatut on tellitud mitu eksemplari, siis saadab post iga eksemplari kohta eraldi teate. Raamatut hoitakse postkontoris 15 päeva.
Erinevalt varasematest väljaannetest koosneb seekord kogumik ainult maksuseaduste kommentaaridest, millele on lisatud maksualaste Riigikohtu lahendite loetelu. Kommentaaride autor on Tartu Ülikooli finantsõiguse dotsent ja EML juhatuse liige õigusdoktor Lasse Lehis. Maksuseaduste kommentaare uuendatakse ja täiendatakse iga aasta. Varem kahes köites trükituna avaldatud seaduste ja määruste tekstid avaldatakse elektroonilise Riigi Teataja linkidena EML veebilehel SIIN.

EML liikmete jaoks (välja arvatud baasmäära tasunud liikmed) sisaldub kogumiku ühe eksemplari hind liikmemaksu arves ning raamatu saamiseks ei pea eraldi tellimust vormistama. Pärast raamatu ilmumist saavad EML liikmed osta lisaeksemplare soodushinnaga 10 eurot. Mitteliikmetele on raamatu hind 25 eurot (hind sisaldab käibemaksu ja postikulusid).

Tellimusi saab vormistada EML internetipoes SIIN, samuti telefoni teel (7312840) või e-kirjaga aadressil ille@maksumaksjad.ee.

Infot EML liikmeks astumise tingimuste ja liikmemaksu määrade kohta leiab SIIT.

Teade pärineb Maksumaksja portaalist
http://www.maksumaksjad.ee

Teate www-aadress:
http://www.maksumaksjad.ee/article.php?storyid=74