Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega 2010. Lasse Lehise kommentaaridega

Kuupäev 18.04.2010 3:00:00 | Teema: EML


Kolmeköiteline väljaanne sisaldab esimeses köites kõigi Eesti maksuseaduste terviktekste, teises köites rakendusmäärusi ja deklaratsioonivorme ning kolmandas köites Tartu Ülikooli finantsõiguse dotsendi ja EML juhatuse esimehe õigusdoktor Lasse Lehise kommentaare kõikidele maksuseadustele ning maksualaste Riigikohtu lahendite loetelu.

Kõik õigusaktid on avaldatud seisuga 1. aprill 2010. Hiljem jõustuvad seadusemuudatused on tekstis eraldi ära toodud koos jõustumismärkega. Veel avaldamata või ettevalmistamisel olevad seadusemuudatused on ära nimetatud kommentaarides.

Kogumik on valminud Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Maksuteadlaste Seltsi ja Advokaadibüroo CASUS koostöös. Tekstide toimetajad on Martin Huberg, Gaily Kuusik ja Madis Uusorg. Kujunduse ja küljenduse tegi Mae Uueni. Raamatu jaemüüki korraldab Eesti Maksumaksjate Liit.

Raamatu tellimusi saab vormistada SIIN

NB: EML liige saab raamatu ühe eksemplari tasuta ning ei pea selleks tellimust vormistama. Raamatu müügihind on 399 krooni, lisaeksemplarid EML liikmetele on soodushinnaga 168 kr (hinnad sisaldavad käibemaksu). Tellimuse alusel väljastatakse arve ning raamat saadetakse pärast arve tasumist.

Teade pärineb Maksumaksja portaalist
http://www.maksumaksjad.ee

Teate www-aadress:
http://www.maksumaksjad.ee/article.php?storyid=46