Valimisteni 1350 päeva

Kuupäev 25.06.2007 6:59:55 | Rubriik: Äripäev

Villy Paimets vahendab Äripäevas „Terve mõistuse fondi“ vahearuannet. Nii, kallid rahvaasemikud, eks ole jaanipäev kenasti mööda saadetud (loe: valijatega kohtutud) ning ongi aeg jälle kulude hüvitamisele asuda. Kahjuks ei saa ma teid siinkohal veel aidata - teie toetusfondi on kogunenud vaid 30 krooni ja 13 senti. Ei tea, kas teid ei armastata äkki? Miks küll?

Käisin ükspäev poes, tagasiteel (kolmekildine sirge, seejärel 90kraadine paremkurv) mõtlesin jälle teie peale (ei möödu päevagi, mil ma teie peale ei mõtleks), kallid riigikogujad. Ütlen ausalt - süda läks pahaks. Kuidas on võimalik, et reaalsustaju kaob? Ja kõigest kahe kuuga!? Tervelt 41 riigikogulasele on see esimene kord Toompeale valituks saada, valimised toimusid 4. märtsil, uus riigikogu andis ametivande kuu aega hiljem ning riigikogu liikme staatuse seaduse muutmine algatati 28. mail…

Et tervelt 41 on uued, näitab, et valijale riigikogu eelmine koosseis eriti ei meeldinud. Millest järeldasite, et valija eelkõige teie sissetulekute suurendamist silmas pidas?

2210 3675 3388 on kontonumber, kuhu annetusi kanda. Kuna tegemist on minu isikliku kontoga, palun SMS-laenu sinna mitte võtta.

Selgituse lahtrisse kirjutage kindlasti ka, et kellele just ja mille jaoks teie annetus mõeldud on, eks.
Aitäh! Kodumaa ei unusta!

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3627/uud_uudidx_362710.html

Artikkel pärineb Maksumaksja portaalist
http://www.maksumaksjad.ee

Artikli www-aadress:
http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=843