Sotsid: linnavalitsus teenib Falcki huve

Kuupäev 23.10.2006 15:19:02 | Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et sotsiaaldemokraadid süüdistavad Tallinna linnavalitsust tasulise parkimise ala laiendamise kava eest Falcki huvide teenimises.

Tallinna volikogu Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon soovib teada, kas linnavalitsus on enne tasulise parkimisala olulist laiendamist panustanud piisavalt ühistranspordi arendamisse ja uute linnaäärsete parklate rajamisse, teatas Tallinna linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon.

Tallinna sotsiaaldemokraatide esimehe Jaak Juske sõnul on keskerakondlik linnavalitsus teatanud, et soovib laiendada tasulise parkimise ala oluliselt juba tuleva aasta veebruarist.

“Paraku tundub, et selle kiirustades tehtava sammu eesmärgiks on pigem parkimiskontrolliga tegeleva Falcki kasumi suurendamine, mitte aga kesklinna liikluskoormuse vähendamine.

Parkimisala laiendamine eeldab tõsist panustamist ühistranspordi arendamisse ja uute parklate rajamisse. Seda aga linnavalitsus siiani vajalikul määral teinud pole,” märkis Juske.

Sotsiaaldemokraadid tuletavad meelde, et tänase linnavalitsuse üks esimesi otsuseid oli ühistranspordi piletihinna hüppeline tõstmine. Ka pole linnavalitsus toetanud tasuta sõidu õiguse andmist kooliõpilastele.

Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=14145594

Artikkel pärineb Maksumaksja portaalist
http://www.maksumaksjad.ee

Artikli www-aadress:
http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=353