Seksikaks ja saledaks maksumaksja rahaga

Kuupäev 22.10.2008 6:09:48 | Rubriik: Õhtuleht

Karoliina Vasli kirjutab tänases Õhtulehes sellest, millest pajatasid eilne Äripäev ja Delfi uudised: presidendiproua Evelin Ilvese ilu- ja spordilembus viib maksumaksja taskust kümneid tuhandeid kroone. Välismaale rulluisuvõistlustele minnes tuleb tema lennupiletitele ja majutusele kuluv raha presidendi kantselei eelarvest.
Riigikogulane Igor Gräzin (Reformierakond) leiab, et rulluisutamise toetamine on arulagedus, oma meelelahutuse eest maksku presidendiproua ise. "Tegu pole kuriteoga, tegu on halva maitsega, mis mingil määral võib kompromiteerida riiki," arvab poliitik.

Lasnamäe linnaosa vanem Kalle Klandorf arvab, et presidendiproual peavad olema suured esinduskulud. "Ei tasu iriseda tühiste asjade pärast. Ta annab ka spordis eeskuju," sõnab ka korvpallitreenerina töötav Klandorf. Tema sõnul ei ole vaja, et eestlased on esirinnas ainult luumurdude ja südame veresoonkonna haiguste arvult, võime ka näidata, et meil on kaunis esileedi. "Algul oli ta mataki-mataki, nüüd on väga kena daam, tore, kui ta end spordi läbi on leidnud," kiidab Klandorf Ilvese imagomuutust.

Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=301142
Artikkel pärineb Maksumaksja portaalist
http://www.maksumaksjad.ee

Artikli www-aadress:
http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=2050