Maksumaksja portaal - Rahvaliit süüdistab Ligi valetamises - Postimees - Uudised
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Uudiste arhiivPostimees : Rahvaliit süüdistab Ligi valetamises

11.09.2007 14:29:37 (1394 )

Postimees Online kirjutab, et Rahvaliidu väitel valetas Jürgen Ligi, kui väitis, et Rahvaliidu metsanoorendike-ettepaneku vastu olles käitus Riigikogu rahanduskomisjon samuti kui valitsus, kuhu kuulus Villu Reiljan.

Ligi väitis nii täna Riigikogu ees, kui parlament lükkas tagasi Eestimaa Rahvaliidu fraktsiooni (ERL) esitatud maamaksuseaduse muutmise eelnõu, mille eesmärk oli muuta metsanoorendike alune maa maksuvabaks.

Rahanduskomisjoni mittetoetava seisukoha esitanud komisjoni esimees Jürgen Ligi ütles, et komisjon jäi samale seisukohale, millele jäi ka valitsus, kuhu kuulus Villu Reiljan.

«Selliselt valetas rahanduskomisjoni esimees kogu Riigikogule, kuna eelmine valitsus ise koostas, kiitis heaks ning seejärel esitas samasisulise eelnõu Riigikogu menetlusse,» teatas Rahvaliit.

«Peale selle lülitas valitsus juba 2006. ja 2007. aasta riigieelarvesse 20 miljonit krooni maksuvabastuse kompenseerimiseks omavalitsustele, mis on väljamaksmata seaduse puudumise tõttu.»

ERL peab kahetsusväärseks, kuidas Riigikogu liige ja rahanduskomisjoni esimees valetab pelgalt selleks, et menetlusest tagasi lükata opositsioonierakonna eelnõu.

ERLi eelnõu tagasilükkamine näitab selgelt, et metsapoliitikas puudub Reformierakonnal järjepidevus.

Metsanoorendike maa maksuvabastamise eesmärk on Eestimaa Rahvaliidu teatel soodustada metsade uuendamist ja muuta see efektiivsemaks.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/110907/esileht/siseuudised/282392.php


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo