Maksumaksja portaal - Kontrolli oma tuludeklaratsiooni andmeid e-maksuametis juba täna - MTA - Uudised
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Uudiste arhiivMTA : Kontrolli oma tuludeklaratsiooni andmeid e-maksuametis juba täna

06.02.2006 9:23:42 (995 )

Alates 4. veebruarist saavad kliendid e-maksuametis vaadata Maksu- ja Tolliametile teadaolevaid andmeid oma kulude ja tulude kohta, mis kantakse eeltäidetud tuludeklaratsioonile. Andmetega saab tutvuda e-maksuametis rubriigis 2005. aasta tuludeklaratsiooni MTA andmed.Soovitame kõikidel maksuhaldurile esitatud andmeid kontrollida. Juhul, kui rubriigis andmed puuduvad või erinevad kliendile teadaolevatest andmetest, palume pöörduda otse kas väljamakse tegija või kulu saaja poole ning paluda puudu olevad andmed Maksu- ja Tolliametile elektrooniliselt esitada või esitatud andmed parandada. Tööandjate, koolitusasutuste jt. asutuste poolt maksuhaldurile antavate andmete elektrooniline esitamine või parandamine on kliendile lihtsam, kiirem ja mugavam, kui paberil dokumentide toomine.

Maksu- ja Tolliamet juhib ka tähelepanu, et 2005. aastal eluasemelaenu võtnud isikud viie tööpäevaga enammakstud tulumaksu tagasi ei saa, kuna maksuhaldur kontrollib, et laenuintressid deklareeritakse õigesti ning laenu kasutatakse sihtotstarbeliselt. Palume klientidel pärast tuludeklaratsiooni esitamist jälgida informatsiooni e-maksuametis tulude deklareerimise infoleheküljel.

Tulude deklareerimist puudutavat info ja abi saab tööpäevadel kella 07.00 - 21.00 infotelefonile 1811 helistades, samuti maksuhalduri koduleheküljelt www.emta.ee ning Maksu- ja Tolliameti piirkondlikest teenindusbüroodest.

Täpsemalt saab lugeda http://www.emta.ee/?id=3433


Prindivaade Saada sõbrale Loo artiklist PDF-fail
| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo