Maksumaksja portaal - Tööandjate keskliitu asub juhtima Toomas Tamsar - Muud - Uudised
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Uudiste arhiivMuud : Tööandjate keskliitu asub juhtima Toomas Tamsar

15.05.2013 19:35:16 (849 )

Tööandjate keskliidu volikogu kinnitas keskliidu uueks juhatajaks Toomas Tamsari, kes valiti välja avalikul konkursil 30 kandidaadi hulgast. Valikul said määravaks tema ettevõtluskogemus, riigi toimimise tundmine ja ettevõtlusorganisatsiooni juhtimise kogemus.

Personaliotsingufirma abiga korraldatud konkursi lõppvooru jõudis keskliidu volikogu esimehe Jüri Käo sõnul kaks väga tugevat kandidaati, kelle hulgast eestseisus otsustas volikogu 15. mai koosolekule esitada Toomas Tamsari kandidatuuri.

„Me otsisime keskliidule juhti, kellel oleks tegelik ettevõtluskogemus – kes saaks aru, mida ettevõtlus tähendab. Inimest, kes teaks, kuidas töötab riik, kuidas kulgevad seadusandluse protsessid ja kuidas toimivad ettevõtlusorganisatsioonid,“ ütles volikogu esimees Jüri Käo. „Toomas vastas kõigile nendele kriteeriumitele kõige paremini.“

„Soovin tööandjate keskliidu mõju ühiskonnas kasvatada, eelkõige organisatsiooni parema empaatiavõime ja tugevama argumentatsiooni kaudu. Teisest küljest tahan aidata ettevõtjatel saada paremateks tööandjateks. Need kaks asja on omavahel väga tugevalt seotud,“ ütles Toomas Tamsar. Ta asub ametisse 21. mail ja tema volitused kestavad kolm aastat.

Toomas Tamsaril (46) on TTÜ majandusinseneri haridus. Ta on juhtinud Tallinna Kaubamaja, olnud NG Investeeringute ja Norma Grupi juhatuse esimees ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor. Ta on Pärnu juhtimiskonverentside peakorraldaja ja üks omanikke alates 1996.

Tööandjate keskliit esindab 1500 Eesti tööandja huve suhetes seadusandliku võimu, täitevvõimu ja ametiühingutega.

Pressiteade: www.employers.ee


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo