Maksumaksja portaal - Parkimise alustamine maksab ka nurjunud kõne puhul - Päevaleht - Uudised
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Uudiste arhiivPäevaleht : Parkimise alustamine maksab ka nurjunud kõne puhul

21.10.2008 6:37:28 (1303 )

Holger Roonemaa kirjutab Eesti Päevalehes, et ebaõnnestunud kõne m-parkimise alustamiseks võib siiski maksta helistajale viis krooni.

Ühe tunni jooksul kaksteist korda tulutult mobiilset parkimist alustada üritanud tallinlane sai parkimistrahvi, kuid mobiilsidefirma võttis sellegipoolest mehelt iga kõne eest ka parkimise alustamise tasu.

Tallinna kesklinnas elav Jaan rääkis, et ootamatu ning ebameeldiv üllatus tabas teda septembri lõpus. “Tavaliselt pargin oma auto ööseks maja hoovi, ent tookord hoovis enam ruumi ei olnud ja seetõttu jätsin auto tänavale tasulisele parkimisalale,” rääkis Jaan. Mees pani oma sõnul järgmisel hommikul spetsiaalselt äratuse kella seitsmeks, et siis m-parkimist alustada.

“Alates kella seitsmest tegin ma umbes tunni aja jooksul kokku kaksteist kõnet, aga alati teatati, et “teenuse kasutamine on hetkel häiritud”,” lausus Jaan. Pidevalt ka aknast autol silma peal hoidnud Jaani tabas veidi pärast kaheksat välja minnes siiski üllatus, sest kontrolöril oli trahv juba valmis kirjutatud. “Kirjutasin ruttu vaide ja mõned nädalad hiljem teatatigi mulle, et ma ei pea 480-kroonist trahvi tasuma.”

Päev hiljem saabus talle aga telefoniarve, kus kõneväljavõttes olid kirjas kõik kaksteist kõnet ning iga kõne eest pidi Jaan telefonifirmale Tele2 maksma neli krooni ja 99 senti parkimise alustamise tasu.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/445642


| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo