Maksumaksja portaal - Õigusaktide kogumik "Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega". Lasse Lehise kommentaaridega - EML - Uudised
UUDISED LIIDU_INFO LIIKMEINFO TEENUSED KOOLITUS MAKSUINFO MAKSUKÜSIMUSED PARTNERID AJAKIRI POOD SISUJUHT
| Otsing | Sisevõrk |                                                                                                                                                                                                                                              

Uudiste arhiivEML : Õigusaktide kogumik "Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega". Lasse Lehise kommentaaridega

09.07.2008 9:06:05 (2383 )

Müügil on kogumiku kümnes trükk, seisuga 1. aprill 2008. Esimene kogumik ilmus 2001. aastal. Eesti Maksumaksjate Liidu liikmeid on selle kogumikuga varustatud alates 2003. aastast.

Kogumikus on avaldatud kõik riiklikke makse ja sotsiaalkindlustusmakseid reguleerivad seadused ning nende seaduste alusel Vabariigi Valitsuse ja ministrite poolt välja antud määrused, milles täpsustatakse ja selgitatakse seaduse sätteid.

Kuna õigusaktide ja kommentaaride maht suureneb aasta-aastalt, siis on väljaanne nüüdsest kolmeköiteline. Esimeses köites on avaldatud maksuseadused, teises köites rakendusaktid ja kolmandas köites kommentaarid ning maksualaste Riigikohtu lahendite loetelu.

Kõik õigusaktid on avaldatud seisuga 1. aprill 2008. Kogumiku koostamise ajaks avaldatud, kuid hiljem jõustuvad seadusemuudatused on tekstis eraldi ära toodud koos jõustumismärkega. Kommentaaride köites on avaldatud ka 2009. aastal kehtima hakkavad tulumaksuseaduse muudatused koos kommentaaridega.

Kogumik on valminud Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Maksuteadlaste Seltsi ja IMG Advokaadibüroo koostöös. Raamatu kirjastaja on OÜ Maksumaksjate Liidu Kirjastus. Tekstide toimetajad on Martin Huberg ja Madis Uusorg. Kujunduse ja küljenduse tegi Mae Uueni, raamatu trükkis OÜ Greif. Raamatu jaemüüki korraldab Eesti Maksumaksjate Liit| EML © 2006 - 2020 | info@maksumaksjad.ee | Ahtri 6a, 10151 TALLINN | Kontakt |    Laadi alla EML logo